Kiikri tn 2/1, 10159, Tallinn, Estonia
Esmaspäev - Reede : 09:00 - 17:00
Telefon: +372 5266538

Ettevõtted

Close
Telefon: +372 5266538
Esmaspäev - Reede : 09:00 - 17:00

Ciklomen Investment Lääne-Balkani riikides

Ciklomen Investment d.o.o. asutati 2005. aastal endise Jugoslaavia liitvabariigi territooriumil. Sellest ajast alates on grupp investoreid ostnud ja taastanud järgmised ettevõtted – Saccee Gross (Bosnia), Maidan (Serbia) ja samuti asutanud uue kaevanduse Bosil Metal.
Algselt keskendus Ciklomen Investment kaevanduste haldusele, planeerimisele, rahastamisele ja edasiarendamisele. Kõikide projektide rahastamine toimus peamiselt aktsionäride omavahenditest.

Peamine partner MINECO oli kaasatud kaubandustegevusse ja investeeringutesse tegeledes kontsentraatide ostu ja müügiga maailmaturul.
Mineco International (UK) on Euroopa ja Aasia suurim mitteraudmetallide kontsentraatide hulgimüüja paljudele Euroopas ja Aasias tegutsevatele mitteraudmetalle kasutavatele ettevõtetele. Samal ajal ollakse ka eelnimetatud kaevandusettevõtte aktsionär.

Gennady Nazarenko
0%
Mineco International LTD
0%
Rooster Corp OÜ
0%
Gennady Nazarenko
0%
Mineco International LTD
0%
Rooster Corp OÜ
0%
Gross d.o.o.
0%
Mineco International LTD
0%
Veliki Majdan d.o.o.
0%

Ciklomen Investment Serbias

Ettevõte on kaevandusseadmete ja -materjalide juhtiv tarnija Serbias, Bosnias ja Kosovos. Firma on samuti kompetentne ettevõtetele juhtimisalaste nõustamisteenuste pakkumise valdkonnas, samuti tehniliste konsultatsioonide ja ka projektide arendamisel rikastustehaste ehitamisel, geotöötluse töödes ja seadmete valikul. Meil on laialdane kogemus firmade ülesehitamisel, finantseerimisel ja äritegevuse toetamisel ning Ciklomen Investment pakub raamatupidamis- ja ärinõustamisteenuseid teistele ettevõtetele ning on alati avatud uutele klientidele ja partneritele.

Teisteks tegevusvaldkondades Serbias on logistikateenused ja tarkvara arendusteenused. Praegu tegeleme IT-firma büroo avamisega Belgradis.

G. Nazarenko
0%
Company employees
0%