Kiikri tn 2/1, 10159, Tallinn, Estonia
Esmaspäev - Reede : 09:00 - 17:00
Telefon: +372 5266538

Meist

Close
Telefon: +372 5266538
Esmaspäev - Reede : 09:00 - 17:00

Ciklomen Investment OÜ

2010. aastal asutatud Ciklomen Investment OÜ on Tallinnas asuv juhtiv investeerimisfirma. Meie huvid, tütarettevõtted, sidusettevõtted ja investeeringud ulatuvad varahaldusest, finantsjuhtimisest, logistikast, kaubandustehingute rahastamisest, kaevandamisest, mitteraudmetallidest kuni nõustamisteenusteni.

Ciklomen Investment’il on üle 6 tütarettevõtte, mis tegutsevad kolmes riigis ja ellu on viidud edukaid projekte paljudes tööstusharudes.

Ciklomen Investment on uhke oma suurepärase teeninduse ja uuendusliku lähenemisviisi üle ning töötab ainult parimate kolmandatest osapooltest teenusepakkujatega, et säilitada oma juhtivpositsioon finants- ja nõustamisteenuste valdkonnas.


Rooster Corp OÜ

Ciklomen Investment OÜ on Rooster Corp OÜ firma suurosanik. Kõiki selle äriühingu organisatsioonilisi, finantsalaseid ja muid otsuseid teeb Ciklomen Investment OÜ juhatus ja eelkõige Gennady Nazarenko.

Rooster Corp OÜ keskendub väljapaistvate teenuste pakkumisele, tegeledes peamiselt metalli kaevandamisega ja omades sidusettevõtteid Majdan ja Gross d.o.o. Lisaks sellele pakutakse kaevandamisseadmeid ja kaubeldakse maakmineraalidega koostöös kaubanduspartneriga Ciklomen d.o.o.

Rooster Corp OÜ
Ciklomen Investment OÜ
0%
Transural
0%
Elena Vanschtein
0%

Camellia OÜ

Camellia OÜ asutati 2018. aastal Ciklomen Investment OÜ poolt. Ettevõte pakub haridusalaseid teenuseid eelkooli- ja kooliealiste laste ning täiskasvanute järgmistes valdkondades: muusika, kunst, keeled,eelkool, psühholoogia ja logopeedika . Haridusprotsess põhineb uuenduslikel õpetamismeetoditel.
Firma pakub ka tööjõu renditeenused. Seega saavad ettevõtted ajutiselt tööle võtta kvalifitseeritud spetsialiste oma äri edukaks arendamiseks.
Ettevõte viib läbi lapsehoidja koolitused nendele, kes soovivad töötada koolieelse lasteasutustes.Kvalifitseeritud spetsialistid ja psühholoogid õpetavad meetodeid ja tehnikaid eduka varase lapse arengu jaoks.

Camellia OÜ
Ciklomen Investment OÜ
0%